Ochraniacze

Ochraniacz do łóżeczka może się przydać, gdy maluch bardzo mocno wierci się i przewraca w swoim łóżeczku. Aby nie zrobił sobie krzywdy i nie poobijał się o szczebelki swojego łóżeczka, dobrze jest zastosować miękki i miły ochraniacz, który w razie czego nie dopuści to nieprzyjemnego zderzenia maluszka, a dodatkowo ochroni przed ewentualnymi powiewami zimnego powietrza. Taki ochraniacz jest strażnikiem spokojnego snu i wesołego wierzgania. Na ochraniacz składa się kilka poduszek wyposażonych w troczki, za których pomocą można je przymocować do łóżeczka. Fajne jest to, że poduszki można wykorzystać osobno, kupujemy ochraniacz do łóżeczka, który potem jak maluszek podrośnie, przeistaczamy w zestaw wygodnych poduszek, z których można skorzystać w domu lub zabrać na spacer do parku.

Mała Martyna śpi sobie jak prawdziwa księżniczka w swoim wygodnym łóżeczku. Jej bezpieczeństwa strzegą podusie przywiązane do szczebelków jej małej twierdzy. W takim miłym miejscu żaden niesforny podmuch zimnego powietrza czy śnieżek za oknem nie jest straszny małej bohaterce, a sny są dużo bardziej wyraziste i pełne barw, śmiechu i wszelkich bajkowych wspaniałości. Maleństwo śni o jednorożcach i wróżkach z baśniowej krainy. Jak podrośnie tez będzie tak jak i leśne duszki śmigać po placu zabaw albo przedszkolu, wśród śmiechu i okrzyków radości. A grono jej przyjaciół będzie rosło bardzo szybko, bo nie sposób się nie pobawić z kimś tak mądrym i sympatycznym : D.


Antyalergiczny i bezpieczny materiał dla skóry dziecka to podstawa, drapiąca pościel przeszkadza mocno maluchowi i nie będzie mógł się porządnie wyspać. A na mięciutkiej pościeli otulony przez ochraniacz maluszek będzie śnił o tym, co na niego czeka w przyszłości. O wycieczkach z rodzicami i wesołym pląsaniu po placu zabaw albo budowaniu zamków z piasku nad morzem w wakacje.

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawa propozycje z tej kategorii, a mianowicie 5 elementowy modułowy ochraniacz do łóżeczka marki Piccardini w przepięknym kolorze różowym z hasłem przewodnim lubię psocić. Składa się on z 5 mięciutkich wykonanych z bawełny poduszek, które można przymocować do łóżeczka za pomocą wygodnych sznureczków, tworząc w ten sposób barierę bezpieczeństwa. W razie czego każdą poduszkę można używać osobno, co jest bardzo wygodne, są one miękkie i sprężyste nawet po wielu praniach.