Komfort i bezpieczeństwo

W tej kategorii znajdziecie Państwo całą gamę akcesoriów poprawiających komfort podróżowania malucha czy transportowania różnych przedmiotów albo ich przechowywania w domu i nie tylko.
Na spacer dobrze jest zabrać z sobą parę drobiazgów, niektóre dzieci nie ruszą się bez kilku ich ulubionych zabawek przyjaciół, więc możliwość transportowania jest bardzo istotna. A może szykuje się wyprawa na basen i przyda się stylowa i poprawiająca bezpieczeństwo podczas pływania płetwa? Poniżej znajdziecie Państwo kilka ciekawych propozycji w tej kategorii. Serdecznie zapraszamy!

Bezpieczny stolik małego podróżnika wykonany z miękkiej pianki do używania w samochodzie. Wystarczająco sztywny, by na nim postawić różne rzeczy, np. układać puzzle lub malować w kolorowance. Mały nawigator może także ze swojego siedzenia pomagać mamie lub tacie i nawigować z mapą rozłożoną wygodnie na stoliku. Wszystko w zasięgu reki!

Super propozycją są saszetki z serii Forget me not marki Skip Hop wygodne, w każdej sytuacji. W przedszkolu, szkole, w domu czy na wycieczce. Dzięki nim wszystkie niezbędne maluchowi drobiazgi mają swoje miejsce i są zawsze pod ręką. Zestaw dwóch saszetek jedna większa druga mniejsza z motywem zwinnej chmurki na poprawę humoru.

A co powiecie o kolorowej opasce z motywem pszczółek, rybek, dinozaurów, biedronki czy motylków ładna ozdoba, a jednocześnie bardzo przydatny gadget w razie gdy dziecko niefortunnie się oddali. Dwie wodoodporne kieszonki, do których można włożyć karteczki z informacją o miejscu zamieszkania czy informacje medyczne na pewno pomogą w sytuacji kryzysowej.

Pas do noszenia fotelika samochodowego firmy Cocobelt to jest to! Dzięki temu pasowi noszenie fotelika samochodowego będzie wygodniejsze i bezpieczniejsze. Pas jest regulowany dzięki temu, mogą z niego korzystać osoby o różnym wzroście. Pasuje do każdego typu fotelika.

Oops do it Again przedstawia barwną walizkę w dwóch elektryzujących wersjach kolorystycznych z motywem ważki i biedronki. Super sprawą dla małego turysty na wycieczki małe i duże, doskonale sprawdzi się podczas krótkiej wyprawy na działkę, albo lotu samolotem do cioci z Sydney.na stronę