Dla małej damy

Małe dziewczynki obserwują uważnie swoje eleganckie mamy, widzą jak mama maluje paznokcie,układa włosy, starannie dobiera strój przed wyjściem do pracy, czy na kolację. Dzieci naśladują i uczą się od rodziców, dlatego nic nie zachwyci i nie ucieszy małej damy tak, jak akcesoria upiększające czy kosmetyki dla dzieci.

Jest bardzo wiele przedmiotów, które powinny znajdować się garderobie małej modnej dziewczynki.
Wyobraźmy sobie scenę niczym z romantycznego filmu z Hollywood rodem: Mała Sofia swoją rączką z paznokciami ozdobionymi lakierem i brokatem, sięga po lusterko, by sprawdzić, czy opaska do włosów się nie poluzowała, chowa lusterko z powrotem do swojej torebki z motywem ogrodu i wyciąga portmonetkę, by sprawdzić, ile pieniędzy zostało jej na zakup kolejnego lakieru w bajkowym kolorze. W końcu musi wyglądać pięknie podczas spotkania w piaskownicy z Tymonem z sąsiedztwa, jak on świetnie układa klocki myśli mała modelka, muszę wyglądać szałowo. Cięcie! To wcale nie musi być scenariusz filmu, teraz każda dziewczynka może stać się gwiazdą.

Jeżeli szukasz pomysłu, jaki prezent kupić dziewczynce, która skończyła 3 lata mamy dla ciebie wiele zaskakujących pomysłów. Jeśli prześledzimy jeszcze raz scenę z naszego filmu z aktorką Sofią w roli głównej, znajdziemy kilka z nich.


Pierwszym będzie lakier do paznokci, połączenie eleganckiego wyglądu, z mnóstwem świetnej zabawy podczas malowania. Do wyboru lakiery w 22 odcieniach od pasteli po żywe kolory dla każdej małej księżniczki, a jeśli to za mało to jest dodatkowo sypki brokat, który doda jeszcze więcej wdzięku. Produkty marki Snailssą zupełnie bezpieczne nie tylko dla dzieci, ale również dla środowiska, ponieważ nie zawierają Toluenu, Formaldehydu, DBA i BPA, a żeby je zmyć, potrzebna jest tylko woda z mydłem.

Kolejnym pomysłem na super prezent jest lusterko dostępne z różnymi motywami namalowanymi na wieczku-przepięknegopawia czy ogrodu. Lustereczko, powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie!

Gdy mała dama ma już lusterko, na pewno przyda jej się piękna opaska do włosów, która wygląda jak wianek, lecz ma jedną podstawową przewagę nad wiankiem, kwiaty wplecione we włosy więdną, a nasza opaska jest zawsze megakolorowa, barwy są wciąż żywe i świeże. To za sprawą firmy DJECO.

Aby kupić te wszystkie cudowności, nasza mała dama potrzebuje jeszcze portmonetki, w której wcale nie muszą znajdować się prawdziwe pieniądze, można w niej trzymać ciekawe kamyki znalezione na spacerze albo małe klocki. Super jest to, że portmonetka ma kształt wielobarwnej, tropikalnej rybki.

Jak wiadomo wszystkie te zabawkowe akcesoria,trzeba gdzieś nosić, a nieodzowną rzeczą, dla każdej damy czy małej, czy dużej, jest torebka. Najlepiej, jeśli będzie wykonana z nieuczulającej bawełny, z ciekawym motywem, żeby się nie nudziła, a dodatkowo mały kotek na boku torebki sprawi, że dziewczynka chętniej będzie z niej korzystać, poza tym nigdy nie pójdzie sama na spacer, ponieważ zawsze będzie z nią ulubiony przyjaciel elf lub kotek.  • DJECO

    Dziewczęcy kwiatowy portfelik idealnie zmieści się w małej damskiej torebce. Z łatwością pomieści drobne monety lub najważniejsze drobiazgi, wtedy może stać się podręczną kosmetyczką na błyszczyk. Portmonetka marki Djeco to idealne uzupełnienie lusterka i błyszczyka w torebce małej damy. Materiałowy portfel zmieści się również w kieszeni kurtki lub...

  • DJECO

    Kolorowe lustereczko z barwnym pawiem to doskonały prezent dla małej damy, do jej pierwszej dziewczęcej torebki. Nieduże lusterko z pewnością zmieści się w malutkiej, podręcznej torebce, ale zarazem jest na tyle duże, że dziewczynka z pewnością się w nim przejrzy. Zielone lustereczko z pawiem idealnie nadaje się do małej rączki i jest obowiązkowym...

  • DJECO

    Dziewczęcy portfelik „ Tropikalna Rybka” idealnie zmieści się w małej damskiej torebce. Z łatwością pomieści drobne monety lub najważniejsze drobiazgi, wtedy może stać się podręczną kosmetyczką na błyszczyk. Portmonetka marki Djeco to idealne uzupełnienie lusterka i błyszczyka w torebce małej damy. Materiałowa rybka zmieści się również w kieszeni kurtki...