Poduszki

Sen jest niezwykle ważny dla maluszka, to właśnie podczas snu zachodzą procesy wzrostu i rozwoju kluczowe dla dziecka. Spokojny, niczym niezmącony sen to podstawa nie tylko dla dzieci, tyle że w zabieganym świecie dorośli często zapominają o tym, jak sen jest ważny. Aby dziecku dobrze się spało musi mieć odpowiednie warunki, odpowiednio udekorowany pokój, w którym będzie cicho i cieplutko, wygodne łóżeczko oazę spokoju i wesołych zabaw z pluszaczkami. Tak samo ważne jest to, co znajduje się w dziecięcym łóżeczku, czyli akcesoria pościelowe i zabawki. Bardzo ważny jest kocyk czy kołderka, lecz ważniejsze jest to, na czym spoczywa główka dziecko, przecież to w niej mieści się centrum dowodzenia całego organizmu, to tam będą powstawać szalone pomysły i zmagazynowana będzie cała wiedza. Poduszka to jest właśnie strażniczka sennych marzeń i komfortowego lulania po obiadku. Dziecko spędza na niej większość czasu na wczesnym etapie rozwoju, dlatego powinna być dobrej jakości i nie uczulać. Nie za duża, nie za mała, lecz w sam raz dla małego rozrabiaki lub wesołej gwiazdki.


Odkrywanie nowych galaktyk jeszcze nigdy nie było tak łatwe, dzięki poduszce dla maluszków marki Piccardini o nazwie Kosmos, która pobudzi chęć do odkrywania, ciekawość świata i nie tylko.
Mały Piotruś niczym kapitan Nemo w swym Nautilusie będzie przemierzał bezmiar kosmosu i odwiedzał planety, na których do tej pory nie postała ludzka noga. Wraz ze swoją załogą składającą się z zaspanych androidów stoczy walkę z agresywnymi rasami zamieszkującymi konstelację trójzębu i będzie prowadził wymianę handlową z przyjacielską rasą Dziadepidów z mgławicy Homara.

Elfowa księżniczka wyruszyła na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu leczniczego eliksiru dla chorej siostrzyczki. Nie zawsze była to przyjemna podróż, raz dzielna elfka na swoim rumaku przemykała się przez mroczne leśne ostępy pełne dziwnych odgłosów i oczu zapalających się w każdym cieniu, inny razem na całe szczęście były chwile wytchnienia spędzane przy wodospadzie niedaleko gorących źródeł lub leniwa jazda po słonecznych trawiastych pagórkach. Po długiej i bardzo męczącej podróży księżniczka odkryła po powrocie do domu, że jej mała siostrzyczka zupełnie ozdrowiała za sprawą wygodnej i milusiej podusi od Piccardini z motywem listków. Może w życiu codziennym poduszki nie mają mocy uzdrawiania, lecz z całą pewnością mają moc usypiania nie grzeczniuchów i zapewniania im niezwykłego komfortu i wygody podczas leniuchowania po obiadku i nocnych marzeń sennych. Serdecznie polecamy poduszki z serii Liscie marki Piccardini.

Misiaczkowa poduszka od Kalamati w kolorowe grochy z uszkami to kolejna świetna propozycja dla małego śpiocha. W towarzystwie dzielnego misia, każdy niemowlaczek poczuje się pewnie i błogo. Miła w dotyku podusia wykonana z bawełny to strzał w dziesiątkę dla małego wiercioszka. Kolorowe groszki, którymi upstrzona jest podusia, przyciągną uwagę dziecka, dzięki temu, nawet jeśli obudzi się wcześnie ze snu, nie zacznie od razu grymasić, tylko zajmie się poznawaniem wzorów pod swoją głową.

Zapraszamy do krainy spokojnego snu i błogiego leniuchowania wszystkie maluszki !