Przywieszki do wózka

Wychodzenie z domu to bardzo ważna aktywność dla każdego poznającego świat malucha. Gdy wszystkie domowe zakamarki dziecko zna na wylot i żaden przedmiot w domu nie jest dla niego tajemnicą, wyjście na dwór jest prawdziwie zbawczą przygodą, na której rozpoczęcie maluch nie może się doczekać. Jednak pomimo wielkich chęci wychodzenia z domu dziecko nie pogardzi dodatkowym towarzystwem swojej ulubionej przytulanki, towarzystwo w wózku zawsze się przyda i doda pewności siebie małemu odkrywcy oraz zapewni niezbędne poczucie bezpieczeństwa. Przytulankowo-gryzaczkowe zawieszki do wózka w zasadzie niewiele się różnią od standardowych zabawek tego typu, poza tym, że najczęściej są zbudowane w taki sposób, by można je było bez problemy przyczepić do dziecięcego pojazdu.

Przywieszka do wózeczka ma spełniać jasno określone kryteria. Powinna przykuwać wzrok i stymulować ten zmysł przy okazji pomagając w rozwoju koncentracji uwagi. Gdy maluch złapie zawieszkę dobrze, gdy zabawka jest wykonana z miękkiego materiału, a najlepiej z kilku różnych materiałów o różnej fakturze, by dostarczać różnorodnych bodźców dotykowych. I na koniec jeszcze jedna ważna cecha, dobrze, gdy zawieszka w momencie potrząsania grzechocze lub, gdy maluszek ją ściśnie, szeleści to, z kolei wpływa pozytywnie na rozwój słuchu maluszka.

Poniżej prezentujemy państwu kilka niezwykle interesujących zabawek-zawieszek, które umilą czas podczas spacerów.

Zabawka do wózka krokodyl marki. Gryzak/przytulak najlepszy przyjaciel małego Globetrottera. Można go przytulić i znaleźć pocieszenie, gdy dziecko dopadnie smuteczek lub ochoczo wgryźć się w niego, gdy ząbkowanie dokucza, nie ma obaw, sympatyczny krokodyl lubi takie harce. Każda z części ciała zwierzątka charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Jest miękka lub twarda, gładka i milusia lub całkiem chropowata. Gdy mocno potrząśniemy zabawką, z wnętrza jej brzuszka wydobędzie się zabawny dźwięk, ciekawe czy odgadniecie, co zwierzak jadł na śniadanie!

Kolejnym sympatycznym zwierzakiem tym razem nie z gorącej Afryki a z naszego podwórka jest Kaczuszka od francuskiej marki Moulin Roty, każdy z jej elementów wykonany jest z innego materiału i wydaje inny dźwięk podczas ściskania. Super towarzyszką wspólnych wycieczek i leniuchowania, a w zasadzie dwie towarzyszki, ponieważ nasza kaczuszka ma też swoją koleżankę maskotkę przyczepioną do krążka stanowiącego jej korpus. Sympatyczna kaczuszka nigdy nie zawiedzie i będzie towarzyszyć dziecku w każdej sytuacji, taki przyjaciel to prawdziwy skarb!

Sympatyczna małpka marki Skip Hop z serii Hug and Hide to jeszcze jeden zwierzak przytulanka, którego można przyczepić do wózka tak, aby maluch mógł się rozkoszować podróżą do parku w asyście ulubionej przytulanki. Taka zabawka to nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale również odpowiednia stymulacja zmysłu wzroku, dotyku oraz słuchu. To nie koniec rewelacji miła w dotyku maskotka w brzuszku nosi drugą mniejszą małpkę, która jest gryzakiem. W takiej komitywie buty same zakładają się na nóżki, a wózek już grzeje silniki do startu, poza horyzont w poszukiwaniu nowej przygody.

Zachęcamy do rzucenia okiem na odjazdowe przywieszki do wózka stanowiące ofertę naszego sklepu.