Zestawy

Własny zestaw akcesoriów kuchennych do samodzielnego jedzenia jest niezwykle ważny dla każdego malucha. Dzieci przywiązują się bardzo szybko do przedmiotów z podobiznami ich ulubionych bohaterów z bajek. Nie inaczej jest w przypadku zestawów do jedzenia, zupełnie inny smak ma zupka zjedzona z miseczki, na której dnie jako nagroda za ładne zjedzenie, czeka wesoły misiek albo kotek. Nie mniej ważną cecha zestawów dla dzieci jest rozmiar i waga poszczególnych elementów. Talerzyki czy miseczki z zastawy domowej mogą się wydawać lekkie osobie dorosłej, ale dla małych dziecięcych rączek, są za ciężkie i zbyt nieporęczne. Sztućce i talerzyki w zestawach dedykowanych maluchom są odpowiednio lekkie, a ich wielkość jest specjalnie dostosowana w taki sposób, by łatwo było nimi operować małemu głodomorkowi. Kolejną bardzo istotną cechą naczyń dla dzieci jest wygoda utrzymania w czystości, większość zestawów wykonana jest z tworzyw bezpiecznych dla maluchów, a jednocześnie takich, które można myć w zmywarce.

Ciekawą propozycją marki Skip Hop jest zestaw, w skład którego wchodzą 3 miseczki, łyżka i widelec, duża miska do mieszania i podkładka w kształcie palety malarskiej.
Miseczek można używać w kuchence mikrofalowej, przezroczyste pokrywki pomagają w identyfikacji, co jest w pojemniku,gdy trzymamy go w lodówce, większa miska, w której można mieszać jedzenie to super rozwiązanie dla małego kulinarnego geniusza i miłośnika mieszania. Anty poślizgowa podkładka ułatwia jedzenie, ponieważ miseczki i sztućce nie uciekają same ze stołu na podłogę. Dodatkowo w zestawie mamy łyżkę i widelec bardzo poręczne i wygodne w użyciu, doceni to każdy maluch. Posiłek zjedzony przy użyciu tego zestawu, będzie smakował sto razy lepiej! Niecodzienny wygląd naśladujący paletę malarską sprawia, że jest to super pomysł na prezent niespodziankę, który na pewno wywoła zachwyt na buzi obdarowanego dziecka!

Melamina to materiał bardzo pożądany przez rodziców dla swoich pociech. Jest nietłukąca, łatwo ją utrzymać w czystości, a nawet można ją myć w zmywarce. W zestawie marki Laessig wykonanym właśnie z tego tworzywa znajduje się talerz, miseczka, kubeczek z uchem oraz pierwsze sztućce-łyżeczka i widelczyk-wszystko, czego potrzeba małemu amatorowi dobrego jedzenia. Dodatkowym atutem prezentowanego zestawu, jest postać małego psotnego jelonka, który umili każdy posiłek małemu łasuchowi, a jeśli maluch nie lubi jelonków, to na pewno skusi się na żółwika.

Każdy maluch marzy o własnym zestawie akcesoriów do samodzielnego jedzenia. Obiad smakuje zupełnie inaczej, gdy mała Sandra zje go samodzielnie swoim ulubionym widelcem z kolorowej miseczki. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zestawów do jedzenia dla maluchów w naszym sklepie.