Lunchboxy

Pojemniki na żywność dla dzieci są niezwykle wygodne, dzięki nim dziecko może bezpiecznie przetransportować kanapki czy inną małą przekąskę bez obawy o pobrudzenie wnętrza plecaka.
Poza typowymi pojemnikami są również torby czy plecaczki specjalnie przeznaczone dla małych głodomorków, nie są duże i ciężkie jak normalny plecak, lecz i tak, można do nich spakować wszystkie niezbędne przekąskowe akcesoria, potrzebne podczas wyprawy do parku czy na wycieczkę z przedszkola. Kolejna bardzo ważną cechą lunchówek i pojemników jest to, że w większości przypadków są w przyciągających wzrok dziecka barwach lub namalowane są na nich podobizny zwierzaczków, lub innych bohaterów, dlatego maluch jeszcze bardziej lubi swoją torbę, na której jest miły kotek i godzinami oglądać mężnych rycerzy walczących z groźnym smokiem.

Mały Jasiu bardzo lubi biegać i dokazywać, zawsze, gdy pójdzie do przedszkola, jest pochłonięty żywiołową zabawą z innymi dzieciakami. Dzisiaj ze swoja ulubioną koleżanką Moniką i z kolegą Filipem bawili się w Indian i pościg za pociągiem pełnym sztabek złota. Jazda na koniu w upalny dzień po Prerii to nie lada wyzwanie, dlatego mali łowcy bardzo się zmęczyli i musieli zrobić małą przerwę. A jak wiadomo, dobrze jest w przerwie coś przekąsić, ale najpierw zejdźmy z palącego słońca, powiedział Jaś, więc schowali się w chłodnej jaskini. Po chwili doszły do ich uszu cichutkie popiskiwania. Co to ? Zapytała Monika. To chyba nietoperze: D W tej właśnie chwili Jasiowi przypomniało się, że przecież mieli coś zjeść. Ja też mam ze sobą nietoperza, który jest kucharzem i nas nakarmi. Dwójka przyjaciół Jasia popatrzyła na niego dziwnie, a on nawet się nie przejął tylko wyciągnął swoja ulubioną lunchówkę w kształcie wesołego nietoperza, a z niej pyszne kanapki z pieczonym schabem, sałatą, pomidorem i ogórkiem. O rany, ale będzie uczta, ucieszył się Filip!

Już dziś twój mały podróżnik może mieć taki podręczny magazyn pyszności dzięki marce Apple Park. Lunchbox Nietoperz to nie tylko bardzo przydatny przedmiot, ale także wyglądający przecudnie z małymi skrzydełkami, uszkami i słodkim pyszczkiem, sympatyczny nietoperzyk szybko stanie się ukochanym przyjacielem każdego malucha, który go zobaczy. Uwaga w milusim zwierzaczku można się zakochać !

Kolejna superaśną lunchówką jest Miś Polarny z Bidonem z serii Zoo marki Skip Hop. Wesoły i sympatyczny miś z dalekiej północy, nosi ciepły sweterek, który zrobiła jego Babcia i ciepłe czerwone wełniane rękawiczki. Sympatyczny biały misiek bez marudzenia zabierze pyszne jedzonko dla każdego dziecka, które go wybierze. Jest to doskonały pomysł na upominek dla małej księżniczki lub dla małego miłośnika zabawy na śniegu. Misiek jest tak dobrze zahartowany, że nawet w lecie nie wymięka. Poza samą torbą w komplecie jest także poręczny bidon z rurką, bo przecież trzeba popić przepyszny obiadek.

Zapraszamy do poznania oferowanych w naszym sklepie Lunchboxów. Na pewno uda się Państwu znaleźć coś niezwykłego i pasującego do waszych gustów oraz waszych maluchów.