Plecaki

Mały rozrabiaka nie może wyjść z domu ot tak! W każdej wyprawie muszą mu towarzyszyć ulubione zabawki, dobrze jest też zabrać jakąś książkę albo coś na ząb. Pojemniki na kanapki też nóżek nie mają i nie będą biegać za dzieciaczkiem. Całe szczęście, że jakaś sowa mądra głowa wymyśliła plecaki. Nie dość, że można do nich zapakować praktycznie wszystko (no może poza sokołem milenium), to jeszcze świetnie wyglądają, a postacie na nich przedstawione stają się prawdziwymi przyjaciółmi dziecka.

Przygody zwykle zaczynają się niewinnie i nic nie zwiastuje tego, co może się wydarzyć później. Zwyczajna z pozoru, mozolna wspinaczka w górach w poszukiwaniu świątyń, ukrytych przed światem pod grubą warstwą lodu i śniegu. Które pełne są ukrytych skarbów i kosztowności, może przerodzić się w walkę o przetrwanie i wtedy mały bohater może znaleźć się w kłopotach.
Wesoła i gorąca żółta pszczółka od Skip Hop pomoże w mroźnej przygodzie zabierze do swojego plecaczkowego brzuszka prowiant i ekwipunek potrzebny do przetrwania. Pocieszy w razie czego i otuli ciepłem wesołego towarzystwa!

Tak samo dobrze produkty z serii Zoo spisują się w atmosferze ziemskiej, jak w przestrzeni kosmicznej. Księżniczka Klaudynka, jako jedyna ze swego rodu miała tyle odwagi, by wybrać się w niebezpieczną, podróż w kosmos w pogoni za łotrem, który zniknął jej ulubiony szaliczek. Podstępny kosmiczny pirat myślał, że ujdzie mu to płazem, ale się przeliczył, ponieważ królewski program kosmiczny był już na ukończeniu, a rakieta już grzała silniki do startu więc dzielna Klaudynka nie wahała się ani chwili i ruszyła w pościg. Oczywiście wiedziała, że w taka podróż nie wyrusza się bez odpowiedniego przygotowania. Dlatego w jej ulubionym magicznym plecaczku z podobizną zielono niebieskiego dinozaura marki Skip Hop znalazły się wszystkie najpotrzebniejsze przybory oraz prowiant, niezbędny w wyścigu po drodze mlecznej. Taka bohaterka z takim wyposażeniem na pewno bardzo prędko schwyta niegodziwego łotra!

Natomiast na wyprawę do wnętrza ziemi przez wejście w piaskownicy na placu zabaw polecamy produkty marki Oops do it again. Plecaczki moje pierwsze kroki to wyśmienity pomysł na prezent i zarazem pierwszy plecak dla malucha. Podręczny nosiciel wszelkich wspaniałości ma kształt pluszowej sówki, jest jednocześnie przytulanka i plecakiem można powiedzieć, ponieważ miękki materiał na zewnątrz aż krzyczy do malucha, uściskaj mnie! Jeśli maluch nie specjalnie przepada za sowami, jest też wersja w postaci sympatycznego jeżyka.

Możliwość zabrania ze sobą ulubionych przedmiotów albo czegoś smacznego do zjedzenia jest bardzo ważna dla małych ludzi. A jak plecak jest dodatkowo w formie zwierzaka, to radość malucha nie ma końca. Dlatego serdecznie polecamy plecaczki znajdujące się w ofercie naszego sklepu!