Do przechowywania

Wszystkie maluchy uwielbiają spacery i wycieczki. Nie ma nic fajniejszego niż wyrwanie się z domu na wyprawę na plac zabaw, podczas której można zbierać kolorowe liście jesienią albo rzucać się śnieżkami w zimie. Dużą niespodzianką dla malucha, będą magiczne pudełeczka, w których mama przewozi pyszne przekąski, gotowe do zjedzenia, gdy zabraknie sił podczas brykania na zjeżdżalni czy w piaskownicy.

Pojemniki powinny być nie tylko ciekawie zdobione i wielobarwne, ale również wytrzymałe i wygodne, najlepiej z opcją mycia w zmywarce. Większość pojemników wyposażona jest w systemy zamykania zapobiegające wydostaniu się niesfornych przekąsek z pudełka, wiele z nich ma nawet uszczelkę, także można przewozić w nich sałatkę lub soczyste owoce.

Spośród wielu ciekawych akcesoriów kuchennych dla maluchów pragniemy przedstawić Państwu pojemnik zapobiegający kruszeniu się przekąsek firmy Boon o nazwie SNACK BALL. Sprytny pojemnik w kształcie piłeczki jest wyposażony w przykrywkę, którą można obracać, co zapobiega wypadaniu żywności. Doskonale pasuje do uchwytów na kubki, dlatego jest wygodny podczas podróży autem. Nadaje się do mycia w zmywarce, a jest na tyle niski, że bez problemu wejdzie na jej górną półkę. Jedną z ważniejszych cech, jeśli nie najważniejszą tego pojemnika jest fakt, że jest wykonany z materiałów niezawierających niebezpiecznych i trujących składników takich jak BPA, PCV czy fitalanów.

Ciekawą propozycją marki Tyler Katz London jest zestaw snack boxów Rycerz. Na wieczkach 3 kolorowych pudełek przedstawione są historyjki, których bohaterami są smoki i rycerze. Poza cieszącymi oko szczegółowymi ilustracjami, na pudełkach są napisy po angielsku, mogą być pierwszymi słowami w obcym języku, jakich nauczy się nasz maluch. Jak zawsze produktom tej marki towarzyszy dbałość o szczegóły i wysoka jakość materiałów.

Pojemniki na jedzenie są fajnymi zabawkami. Za ich pomocą maluch zbuduje ciekawą budowlą lub wykorzysta je jako domki w zabawie. Pojemnik z podobizną małpki może być świątynią nieznanego antycznego boga Małpoluka, którego wyznawcy budowali wielkie piramidy w odległej dżungli bajkowej krainy. Dziecko może za ich pomocą zbudować małe domowe zoo, dorobić ściany z klocków i ciężarówką jeździć między nimi rozwożąc karmę i czyszcząc klatki.
Bajek czy zabaw, w których można wykorzystać akcesoria kuchenne, jest bez liku, a zdolny maluch wraz z kreatywną mamą na pewno wymyślą ich niezliczoną ilości.  • Skip Hop

    Zestaw SKIP HOP ZOO LUNCH to wygodny i bezpieczny sosoób na przeniesienie do szkoły, parku czy na wycieczkę Waszego „drugiego śniadania”. Zestaw składa się z pudełka-śniadaniówki oraz pojemnika z pokrywką na mniejsze przekąski. Pudełko łatwo się otwiera i zamyka. Pudełko śniadaniowe ZOO LUNCH jest bardzo pojemne – pomieści całkiem spory posiłek – kanapki,...