Talerzyki, miseczki

Każdy maluch lubi, gdy ma coś swojego i najlepiej, jeśli jest to przedmiot, którego często używa i podobną rzecz ma mama albo tata. Wspólne śniadanie zjedzone na własnym specjalnym talerzyku czy z miseczki to zastrzyk pewności siebie i dobrego samopoczucia na cały dzień. Co to ?! Na dnie talerzyka jest czyjaś głowa !!! Super, to podobizna mojego ulubionego pana Sowy!
Naczynia dla malucha są przede wszystkim lekkie i poręczne, dostosowane do wielkości jego rączek. Małe talerzyki z domowej zastawy mogą wydawać się lekkie dorosłemu, ale dla dziecka są zdecydowanie za ciężkie dlatego, tak ważne jest by maluszek, miał swoje własne najlepiej nietłukące naczynia, żeby nie było rabanu, gdy w ferworze walki z niesfornym kawałkiem marchewki coś pójdzie nie tak.

Fajnymi akcesoriami dla maluszka są sprytne Kubki nie wysypki, maluch może wybrać sobie ulubionego zwierzaka, by ten towarzyszył mu podczas wspólnych wypraw. Jest Małpka, Sowa, Pszczółka i Biedronka za sprawą marki SKIP HOP każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Kubek Nie wysypek to super sprawa dla małych łasuchów, dzięki niemu maluch wyciągnie smakołyki kryjące się w kubeczku, bez niepotrzebnego rozsypywania wszystkiego po podłodze. A przy okazji wyrabia sobie małe rączki. Aby wydobyć smakołyk z kubeczka, dziecko musi włożyć rączkę do środka, chwycić go palcami i ostrożnie wyciągnąć.

Firma LES DEGLINGOS przygotowała dla Państwa serie Talerzyków i Miseczek z podobiznami wesołych zwierzątek. Jest z nami Szalony Wilk BigBos i Kot Charlos, którzy bardzo lubią bigos jest też Lew Jelekros on jednak przepada za kurczakiem. Talerzyki mają kształt kwadratu z zaokrąglonymi rogami dla bezpieczeństwa i wygody, miseczki zaś są trójkątne dzięki temu podczas posiłku, maluch uczy się nowych kształtów. Wszystkie naczynia wykonane z bezpiecznej i nietłukącej się Melaminy, które bez obaw można myć w zmywarce.

Podczas zaznajamiania się z akcesoriami do kuchni dziecko uczy się grupowania przedmiotów, że jedne służą do jedzenia inne do picia, kolejne rozgraniczenie, jakie poznaje maluch, że wśród tych akcesoriów do jedzenia są takie, do których można coś nalać np. do kubeczka, a na talerzyk wykłada się wędlinę i serek. Przy okazji maluch uczy się o takich zagadnieniach, jak gotowanie, zmywanie naczyń, wkładanie brudnych naczyń do zmywarki i o różnych pracach w kuchni.

Maluchy posiadające własne naczynia i sztućce, szybciej nauczą się samodzielnie jeść, będą kształtować zdolności motoryczne. Mały bałagan na stole jest koniecznością podczas dążenia do doskonałości w operowaniu sztućcami czy nakładaniu do miseczki.
Naczynia mogą być potem wykorzystane do zabawy w gotowanie albo przyjęcie.
Mały Jasiu z uśmiechem na buzi będzie gotował różne egzotyczne potrawy jak resoraki w sosie brokułowym, czy sos pomidorowy z lekką nutką klocków. A podczas przyjęcia dla zabawek, każdy gość z przyjemnością zje z talerzyka z podobizną wesołego zwierzaka.  • Les Deglingos

    Przepiękna, bajecznie kolorowa miseczka dla dzieci z postacią wesołego Lwa. W całości wykonana z melaminy, która jest nie tylko odporna na uderzenia ale również bezpieczna dla Maluchów. Łatwo ją też utrzymać w czystości i co najważaniejsza - można ją myć w zmywarce. Przyjacielski Lew Jelekros stanie się idealnym kompanem podczas codziennych posiłków....