Dekoracje

Aby pomóc dziecku w prawidłowym rozwoju, musimy zapewnić mu środowisko, które będzie pobudzać umysł malucha. Stymulujące kolorowe dekoracje na pewno bardzo wiele wniosą w rozwój dziecka. Ciekawe przedmioty będą mu się dobrze kojarzyć z zabawą, a dekoracje składające się z literek czy cyfr będą stymulować do nauki i pomagać w zapamiętywaniu. Oczywistą rzeczą jest, że inny wystrój będzie miał pokój malucha, w którym będą dominować elementy związane z zabawą i poznawaniem świata w zakresie ograniczonym wiekiem, czyli motywy zwierzątek lub postaci z bajek, a pokój małego przedszkolaka to już bardziej skomplikowane motywy, tablica do pisania, czy dekoracje z literkami albo mapa świata.

Super propozycją na prezent dla małego urwiska jest lampka nocna.
Mężny Rycerz lub władający magią Czarodziej rozjaśnią mroki dziecięcego pokoiku i odgonią zmory i strachy, aby dziecku spało się spokojnie. Dla dziewczynek, które lubią wróżki i leśne duszki mamy lampkę z motywem lasu, uspokajające roślinne wzory koją nocne płakusianie. Lampki są wykonane z tektury, posiadają funkcję wyłączania po 20 minutach. Wygoda i oszczędność.

Wystrój pokoju to nie tylko lampki to również girlandy czy zawieszki mogące zdobić pokój na co dzień lub podczas specjalnych okazji. Ogrom radości i uśmiechy na twarzach maluchów pojawią się na pewno, gdy podczas urodzinowego przyjęcia poza latającymi wokoło balonikami ściany będą ozdobione słowami ułożonymi z literek pirackiego alfabetu w formie naklejek, a u sufitu będą kołysać się wesołe girlandy ze zwierzakowymi superbohaterami od DJECO.

Super fajna jest kolorowa Torba na zabawki marki ALEX, do której wejdzie praktycznie każda lalka czy kolekcja samochodzików małego urwisa, po rozłożeniu zmienia się w matę, na której wymalowane są ulice i zabawa gotowa! Można postawić budynki i mknąć między nimi resorakami Mała księżniczka może wyruszyć na swoim kucyku na zakupy do miasta. Pomysłów na zabawę jest bez liku.

Mobil, czyli poruszające się na wietrze zawieszki doskonałe do powieszenia nad łóżeczkiem malucha. Nawet gdy dziecko obudzi się ze snu po poobiedniej drzemce, nie będzie od razu płakało wniebogłosy, tylko skupi się na wpatrywaniu się w chłopca, który walczy z latawcem wśród wesoło przelatujących chmurek.

Wygląd pokoju malucha ma kluczowy wpływ na jego komfort psychiczny i samopoczucie.
Kolorowe i ciekawie urządzone dormitorium to sposób na pobudzenie kreatywności i inwencji twórczej dziecka. Jesteśmy pewni, że wybrane w naszym sklepie zabawki i akcesoria dekoracyjne przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym dzieciakom, a pozytywna energia, która tworzy się w ich otoczeniu, sprawi, że wasz maluch będzie zawsze uśmiechnięty i nie będzie grymasił.na stronę