Kocyki

Wygoda podczas snu dla niemowlaczka jest najważniejsza, ponieważ spędza on większość czasu w pozycji leżącej, dlatego potrzebuje bardzo dobrej podusi i kołderki, która go ogrzeje i nie przepuści niechcianego zimnego powietrza. Maluszek będzie czuł się bezpiecznie otulony cieplutkim i miękkim kocykiem i dzięki temu jego sen będzie niczym niezmącony. Odpowiedni kocyk czy kołderka to sposób na mniej grymaszenia i problemów z zasypianiem. Kocyk dla maluszka może być także wykorzystany w razie czego jako pielucha do wytarcia buzi lub jako ręcznik plażowy.

Kocyk powinien zachować swoja miękkość i elastyczność nawet po wielu praniach. Ważny jest też rozmiar kocyka, by maluch za szybko z niego nie wyrósł i żeby jednocześnie, gdy dziecko jest małe, nie był za wielki. Dobry kocyk to taki z którego chce korzystać każdy z domowników, jeśli wybuchają bójki o kocyk małego Damiana, brat tez chce taki miękki kocyk, a sąsiadka chce wpaść choćby na moment się do niego poprzytulać to znak, że wybraliśmy dobry produkt.

Dzieci uwielbiają się tulić do miękkich i przyjemnych w dotyku rzeczy. A takie właśnie są kocyki od Piccardini, wykonane ze 100% bawełny są przyjazne i bezpieczne dla maluszka, wypełnienie to wysokiej klasy antyalergiczna włóknina silikonowo – poliestrowa. Kocyki tej rodzimej marki dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, każdy mały śpioszek znajdzie coś, co mu się spodoba!

Mała Zosia będzie smacznie spała na mięciutkim kocyku niczym Królowa Sheherezada z baśni tysiąca i jednej nocy. A mały wiercioszek Kamil na wygodnym kocyku będzie dryfował po krainie snów niczym Aladyn na latającym dywanie w podróży, w poszukiwaniu dżina, który spełni jego życzenia.

Ciepełko kocyka otuli dziecko niczym gorący piasek pustyni w chłodne dni, a w gorące ochłodzi niczym chłodny górski wodospad. Sen jest dla dziecka kluczem do rozwoju, dlatego jego jakość jest niezwykle istotna, a odpowiedni kocyk na pewno ją poprawia, dlatego warto wybrać odpowiedni kocyk koniecznie wysokiej jakości. Kocyk może być pierwszym upominkiem dla noworodka!
Serdecznie polecamy kocyki znajdujące się w naszej ofercie!na stronę