Tatuaże, naklejki

Naklejki i tatuaże to świetny sposób na to, aby podczas zabawy dziecko uczyło się kolorów, nazw przedmiotów i postaci. Książeczka z naklejkami, nawet gdy wykleimy wszystkie pola i skończą się naklejki, może być użyta w przyszłości do nauki, a jeśli stworzymy wraz z dzieckiem ciekawe wzory z naklejek, układające się w opowieść, może posłużyć jako książka z obrazkami. Tatuaże to oczywiście nie takie zostające na całe życie, lecz ich odpowiedniki dla dzieci, które same zejdą po jakimś czasie lub mogą być usunięte. „Dziar” nie da się wykorzystać ponownie, ale zachwyt, jaki budzi u maluchów możliwość noszenia obrazu na swoim ciele choćby przez parę godzin, w zupełności rekompensuje ten fakt, poza tym nie wszystko ma trwać wiecznie, a tatuaże i naklejki są na tyle niedrogie, że zakup kolejnego zestawu nie zrujnuje domowego budżetu. A chwile świetnej zabawy są bezcenne!

Eduludo naklejki – kolory to pomysł od DJECO na świetną zabawę. Ktoś skradł kolory, czy to złośliwy tęczowy chochlik?! A to łobuz uciekł do swojego domu na końcu tęczy... Zadaniem dziecka jest wklejenie brakujących kolorów w odpowiednie miejsca, super sposób na naukę kolorów. Gwarantowana zabawa na długie godziny.

Alternatywą dla zwykłych naklejek, są naklejki wielorazowe na przykład farma HAPPY CREA ALADINE – w zestawie kolorowe karty, na które naklejamy trójwymiarowe naklejki pokryte folią, co umożliwia ich wielokrotne przyklejanie i odklejanie. Za każdym razem wesołe zwierzaki z farmy mogą przycupnąć w innym miejscu lub się przemieścić, jeśli mały artysta tak zadecyduje.

Dzieci lubią rysować mazakami po kanapach, ścianach czy nawet po swoim ciele, żeby ułatwić im zabawę i uratować jeszcze nienaznaczone elementy wystroju mieszkania, możemy dać im tatuaże. Rodziców martwiących się, czy tatuaż nie wywoła reakcji na skórze malucha, uspokajamy nasze tatuaże, są przetestowane dermatologicznie i całkowicie bezpieczne.
Dostępne jest wiele tematów przewodnich tatuaży, widnieją na nich potworki, zwierzaki, jednorożce, kwiatki, piraci. Każde dziecko szybko odnajdzie się w tym kolorowym świecie, wśród nich znajdzie coś, co lubi, a odpowiedzi na pytania pojawiające się podczas zabawy, pomogą maluchowi w nauce nowych pojęć, cyfr, liter, nazw kolorów, przedmiotów.

Nie pozwól,by twoje dziecko przegapiło wyśmienitą pełną śmiechu zabawę i moc atrakcji, jakiedają naklejki i tatuaże.