Zabawki do kąpieli

Żaden rodzic nie lubi, gdy jego maluch marudzi i płacze, gdy łzy spływają po policzkach, a małe słodkie oczy robią się czerwone. Często taka sytuacja ma miejsce, gdy zbliża się czas kąpieli, dzięki zabawkom dostępnym w naszym sklepie, już nie będzie problemu z zachęceniem dziecka, by wskoczyło do wanny z radosnym śmiechem.

Codzienna toaleta to nie przymus, czy smutny obowiązek, to okazja, aby wkroczyć wraz z maluchem w świat kolorowych baśni i przygód rodem z filmów akcji czy fantastycznych opowieści dla dzieci. Ciepłe powietrze, snująca się lekka mgiełka, ciche mruczenie niedźwiadka, który wraz z małym Piotrusiem wesoło pluska się w wanience, ile radości i śmiechu towarzyszy nawet myciu głowy które, zanim w domu Piotrusia pojawił się mały misio w formie piłki do kąpieli, nie było tak cudowne.

Większy chłopak nie będzie bawił się misiem. „Jestem już za duzy na zabawę zwiezakami” mówi Filipek. Nie ma problemu, dla Filipka mamy motorówkę, albo łódź podwodną od PLAN TOYS, którą podczas pluskania się w wannie będzie mógł bawić się w przygody agenta 007, walczącego z przebiegłymi bandziorami, i ratującego świat po raz kolejny, wraz z piękną towarzyszką u boku.

Jeśli chłopcu nie spodoba się świat szpiegów i tajnych misji, na pewno zechce zasiąść za sterami samolotu niczym pilot z filmu Top Gun. Nic nie poprawia humoru przed snem jak lot myśliwcem przez Kaniony i równiny oraz emocjonujące podniebne walki. Poza tym nasz samolot ma coś, czego filmowy odpowiednik nie miał, a mianowicie gdy napełnimy go wodą, będzie tryskał niczym działko pokładowe, super zabawa w zatapianie innych pływających obiektów.

Dla maluchów lubiących spokojniejszy bajkowy klimat marka Oops – do it Again przygotowała, od razu kojarzący się z zapachem leśnych igieł i kolorowych liści zestaw piankowych puzzli kąpielową opowieść Las. Dzięki barwnym postaciom oraz dużym elementom połączonym z łatwością przyczepiania i niezwykle szybkiemu wysychaniu staną się ulubioną zabawką każdego malucha i jego mamy.

Pluskanie się w ciepłej, pachnącej wodzie, w towarzystwie ulubionych zabawek to nieopisana frajda dla każdego malucha. Jeżeli twoje dziecko grymasi i płacze, gdy zbliża się czas kąpieli warto umilić mu pluskanie się zabawą ze zwierzakami czy meduzami, które na pewno widziały łódź podwodną Kapitana Nemo i opowiedzą ciekawe historie o podmorskiej żegludze. A może kredka do malowania po wannie, czy ciele dziecka będzie tym, co sprawi, że maluch się zrelaksuje, a kąpiel nie tylko będzie przyjemniejsza dla dziecka, ale także dla mamy czy taty zmęczonego po całym dniu ciężkiej pracy.