Pojazdy

Każde małe dziecko marzy o tym, by jak dorośnie, mogło tak samo, jak jego tata i mama kierować samochodem, czy śmigać na motocyklu. Świat pojazdów nie kończy się na całe szczęście tylko na samochodach. Dzieci mają do wyboru maszyny latające-samoloty, helikoptery przewożące pasażerów, maszyny budowlane takie jak spychacze, walce drogowe, które budują drogi, a wśród samochodów są taksówki, wyścigówki, wybór jest ogromny. Samochodziki są super, maluch może bawić się w swoją ulubioną zabawę w zderzenia i zrzucanie autek. Zabawki tego typu dostarczają wiele frajdy i uśmiechu, poza tym nie nudzą się szybko, a na pewno szybko się nie zniszczą, gdyż są wykonane z wytrzymałych ekologicznych materiałów.

Dzieci w każdym wieku mogą się bawić pojazdami, to się nigdy nie nudzi, dla maluszków są samochodziki z podobiznami dinozaurów, które przykuwają uwagę, o którą ciężko u najmłodszych dzieci. Większe dzieci polubią pojazdy z uwagi na ich drobiazgowe wykonanie i fakt, że żeby się pobawić zabawkę, trzeba najpierw ją poskładać, co jest frajdą samo w sobie, nie mówiąc już o dodatkowych możliwościach, jak unosząca się łycha koparki.

Wyścig 24 godzinny w Le Mans to duże wyzwanie zarówno dla maszyn, jak i dla kierowców którzy w pełnym słońcu walczą o cenne sekundy. Dzięki wyścigówkom od firmy Janod wasz maluch może stanąć w szranki domowego wyścigu lub z kolegami zmierzyć się na przedszkolnym podwórku z innymi dziećmi. Wielkie emocje i kropla rywalizacji.

Model do składania, radiowóz marki KROOOM to doskonały pomysł na bajeczną zabawę. Policjantka lisica patroluje las w poszukiwaniu podstępnych rabusiów z gangu Ala Królikone, którzy obrabowali bank i teraz są w ukryciu, aby przeczekać nagonkę i uciec za siódmą górę. Równie ciekawy jest wóz strażacki do składania tego samego producenta. Gdy rozbrzmiewa alarm w środku nocy, a bohaterscy strażacy pędzą na pomoc, wtedy zaczyna się kolejna ekscytująca zabawa. Dzielni mężczyźni i kobiety w pośpiechu zakładają ochronne ubrania, w fabryce cukierków wybuchł pożar, trzeba pędzić na ratunek! Taka zabawa to nie tylko dużo emocji, ale też nauka jak potrzebna jest praca strażaka.

Każdy przedszkolak marzy, aby przenieść się w świat kosmicznej przygody i wyruszyć w drogę, niczym Han Solo przemierzać odległe galaktyki i walczyć z kosmicznymi gangsterami. Przy pomocy puzzli 3D Galaktyczna policja Państwa dziecko może spełnić swe pragnienia. A przy okazji będzie rozwijało swoje cechy motoryczne, koordynacje oraz zdolność koncentrowania uwagi.

Mając w swoim „arsenale” kilka pojazdów, twoje dziecko będzie miało niezbędną broń, do walki z nudą i złym humorem. A śmiech i dźwięki towarzyszące wesołej zabawie na długi czas zagoszczą w waszym domu czy ogrodzie. Nie do przecenienia są również walory edukacyjne tego rodzaju zabawek. Zapraszamy do świata przygody z pojazdami.