Lale

Zabawa lalkami jest dla małych dziewczynek cudowną rozrywką, a przy okazji nauką! Według psychologów, dziewczynki, które bawią się lalkami, czeszą je i ubierają, szybciej rozwijają swój zmysł estetyczny i relacje społeczne. Oprócz tego dziewczynki uczą się empatii i odpowiedzialności. Dobrze jest, gdy do lalki dziewczynka ma inne akcesoria typu ubranka, domki, przybory toaletowe do czesania. Dzięki temu małe opiekunki mogą wymieniać się między sobą różnymi akcesoriami, ucząc się ten sposób relacji międzyludzkich. Dziewczynki, które zajmują się z troską swoimi lalki, ćwiczą zdolności manualne i koordynacje wzrokowo-ruchową. Przytulanie lalki wpływa za to na rozwój empatii i zachowań opiekuńczych. Istotną funkcję odgrywają też lalki-niemowlęta, która uczą dziewczynki odpowiedzialności i troski o innych. Dziewczynki, które bawią się lalkami, są potem świetnymi, troskliwymi matkami.

Laleczki od producenta Sonny Angel to małe słodkie aniołki-bobaski przebrane za owoce, kwiatki, zwierzątka lub podmorskie stworzonka. Można się nimi bawić lub użyć jako ozdoby pokoju. Super pomysł na prezent dla dziewczynki, która już ma kilka aniołków albo jako pierwszą w kolekcji.

Kolejną niezwykłą propozycją są lalki z serii RUBENS BARN CUTIE produkowane w Szwecji. Każda lalka jest ręcznie szyta, miękka i miła w dotyku, aby każde dziecko chciało brać ją na ręce i tulić. Może służyć do zabawy i do przytulania, dodatkowe atrakcje zapewnia możliwość rozebrania i ponownego ubrania lalki co dodatkowo świetnie wpływa na rozwój zdolności manualnych dziecka. Dostępnych jest wiele modeli małych przyjaciółek, każda ma oczywiście imię jest: Emma, Meiya, Cicci, Clara, Hanna i wiele innych, lalki w różnych strojach, każda odmiennej urody, o innym kolorze włosów. Dzięki temu, dla każdego dziecka znajdzie się odpowiadająca jego gustowi towarzyszka zabaw i wspólnych wypadów do babci.

Firma SNOOZEBABY przygotowała przytulanki INDIAN, do wyboru dwie wersje Sis i Bro, siostrzyczka i braciszek. Wymarzony kolega lub koleżanka dla każdego szkraba, ubrani w stroje Indian. Lalki można przebierać, dzięki temu, że są wyposażone w metki wykonane z materiałów o różnej strukturze dobra zabawa gwarantowana. Rozwiną zmysł wzroku, dotyku oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Zabawa lalkami pozwala na puszczenie wodzy fantazji i rozwój wyobraźni. Dzieci do prawidłowego rozwoju potrzebują odpowiednich zabawek, które będą stymulować i zachęcać do poznawania otaczającego świata. Lalki to najpopularniejszy rodzaj zabawek dla dziewczynek, ale chłopcy też chętnie pobawią się lalkami od czasu do czasu.  • Snoozebaby

    Przebrani za Indian Sis i Bro dołączyli do ekipy Snoozebaby. Lalki przytulanki, którą można przebierać. Twoje dziecko ćwiczy zdolności motoryczne. Kolorowe i o różnej strukturze materiału metki, którymi obszyte są lalki zapewnią dobrą zabawę. Rozwiną zmysł wzroku, dotyku oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

  • GoldieBlox

    Valentina, dla koleżanek zwykle Val to miłośniczka skuterów. Lubi pędzić swoim super szybkim pojazdem przez miasteczko, w którym mieszkają jej przyjaciółki. Nie lubi nudy, dużo trenuje w skate parku, tak aby zadziwić niezwykłymi sztuczkami, które potrafi wykonać na deskorolce. Lalka Val to kolejna zabawka z serii GoldieBlox dla młodych dam, które lubią...