Zabawa w dom

Celem zabawek z tej kategorii jest ćwiczenie koordynacji i sprawności ruchowej dziecka, stymulowanie jego kreatywności oraz rozwój umiejętności społecznych. Można przy ich pomocy bawić się w gotowanie, urządzić przyjęcie przy herbatce i ciasteczku. Nasza pociecha może także pobawić się w całkiem poważne zawody np. przedsiębiorcę, który pracuje na laptopie czy w fotografa.

Mały człowiek ma swój świat, który też jest niewielki, ale wzorowany na świecie dorosłych. Dzieci lubią bawić się w dorosłych, ponieważ wszystko, co robi tata albo mama jest takie ciekawe i nowe. Ojciec siedzi wieczorami w swoim gabinecie przy laptopie i coś klika, co jakiś czas dzwoni komórka, przez którą omawia interesy.
Mały Tomek też chciałby już być dorosły, będzie musiał jeszcze trochę poczekać, zanim zacznie zarządzać własną firmą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby już trenował, a to za sprawą RaGaWoods Eco jest to seria przeznaczona dla maluchów interesujących się nowinkami technicznymi. Aparat fotograficzny, laptop, komórka dają możliwość zabawy w wiele „dorosłych” zawodów przy okazji zmuszają do wysilenia wyobraźni, co jest niewątpliwym plusem dla rozwijających się maluchów.

Fajną zabawka dla malucha lubiącego gotowanie jest zestaw śniadaniowy marki Plan Toys, przy pomocy którego, każdy mały szef kuchni, przygotuje posiłek godny Okrasy. Do wyboru mamy kanapkę, jajko sadzone, bekon, parówkę oraz naczynia i sztućce, bez problemu sporządzimy wypasione śniadanie w stylu angielskim. Wszystkie elementy zestawu odwzorowane bardzo dokładnie, kolory jak żywe aż ślinka cieknie.

Ciekawą zabawką dla dziewczynki jest śliczny serwis na popołudniową herbatkę dla lalek, teraz każda młoda królowa, może napić się herbaty z koleżankami lub z ulubionymi lalkami. W skład serwisu wchodzi czajniczek, cukiernica, dzbanek na mleko, 2 filiżanki, 2 spodeczki, 2 łyżeczki, 2 saszetki herbaty i 2 kostki cukru. Zabawka zapakowana jest w kolorowe ozdobne pudełko z kartonu pomysł na prezent, który na pewno zachwyci i ucieszy.

Zabawa w dom jest uwielbiana przez dzieciaki, sprawia im wielką frajdę i może być bardzo rozbudowana w zależności od tego, na czym się skupi nasz maluch. Szkraby, które bawią się w dom, będą potem chętnie pomagać w prawdziwych pracach domowych, w gotowaniu, sprzątaniu co ucieszy i przyniesie ulgę zmęczonym rodzicom.na stronę