Zabawki magnetyczne

Dzieci bawiąc się zabawkami szybko, uczą się, że gdy coś zepchniemy ze stołu to, spada na ziemię, maluchom sprawia olbrzymią frajdę zrzucanie na podłogę wszystkich zabawek, tym bardziej że towarzyszy temu najczęściej głośny dźwięk. Jakie zdziwienie zagości na twarzy malucha, kiedy po przyczepieniu do magnetycznej planszy klocka okazuje się, że on nie chce spadać, to jest prawdziwa magia! Posiadamy bardzo wiele zabawek i gier magnetycznych w naszej ofercie od książek, w których można stworzyć unikalne historie przez zabawki układanki, magnetyczne konstrukcje, a na zabawnych magnesach kończąc. Tego typu zabawki uczą i bawią jednocześnie, a elementy są trudniejsze do zgubienia, gdyż same się przyczepiają.

Kontrola lotów: Astronauto Grzesiu czy jesteś gotowy ?
Pilot: Tu Kapitan Grześ, wszystkie systemy sprawne!
Kontrola lotów: zrozumiałem, zaczynam odliczanie.
Kontrola lotów: trzy!
Kontrola lotów: dwa!
Kontrola lotów: jeden!
Kontrola lotów: Zapłon !!!

Korzystając z drewnianej rakiety magnetycznej Janod w ognistym kolorze czerwonym, mały astronauta, odkrywca kosmosu wykona jeden mały krok dla człowieka, a gigantyczny skok dla całej ludzkości. Gwarancja super zabawy i przepustka na inne planety, bilet do innych galaktyk.
Zestaw klocków magnetycznych w formie rakiety super zabawa na długi czas. Inną propozycją z naszej oferty są magnesy podróżne Hiszpańskiej marki Londji. Zestaw składający się z sześciu magnesów, przedstawiających podróżników i ich środki transportu, od latającego w przestworzach balonu czy samolotu po łódkę, czy rower. Doskonała okazja do zabawy w małego eksploratora nieznanych lądów, tropikalnych wysp i starożytnych świątyń. Dziecko wraz z rówieśnikami będzie mogło wybrać środek transportu, dzięki któremu wybierze się w świat przygody, a może wykorzysta wszystkie pojazdy i przy ich pomocy wyruszy w „80 dni dookoła świata” lub poleci latawcem w poszukiwaniu nieznanego lądu, doskonała zabawka rozwijająca wyobraźnie i kreatywne myślenie.

Marka Mudpuppy wykonała dla państwa drewniane magnesy „mój dzień”, na których są owoce, warzywa, zwierzęta, cyfry, litery. Maluch nauczy się z nich wielu nowych rzeczy, mogą posłużyć do zabawy w gotowanie lub jako rekwizyt w zabawie w wycieczkę na farmę. Doskonałe do ćwiczenia pamięci, koncentracji i skojarzeń.

Wielu dorosłych marzy o podróży dookoła świata, zobaczeniu cudów znanych tylko z telewizji czy czasopism dla globetrotterów. Teraz dzięki zestawowi magnesów możecie zaplanować wspólną ekscytującą podróż razem ze swoim dzieckiem, a wasze pociechy poznają sławne monumenty i miejsca z całego świata, operę w Sydney w Australii czy najwyższy afrykański szczyt Kilimandżaro. Zabawa magnesami to doskonały pretekst do zaznajomienia dziecka z nową wiedzą.

Magnetyczne rzutki z barwną planszą przedstawiającą kosmos w wersji dla chopca lub księżniczkę w wersji dla dziewczynki marki Scratch. Klasyczna znana i lubiana gra w bezpiecznym wydaniu, niebezpieczne rzutki zostały w tym przypadku zastąpione magnetycznymi lotkami tak by dzieci już od 5 roku życia, mogły bez obaw oddawać się tej cudownej grze.

Wszystkie zabawki, są wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów zarówno dla dziecka, jak i dla środowiska. Zabawki spełniają bardzo surowe europejskie normy bezpieczeństwa.